Líbí se vám tyto stránky?

Ano, moc (11 | 73%)
Ano (0 | 0%)
Ne (1 | 7%)
Rozhodně ne (2 | 13%)
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Nebo použijte RSS kanál

CATTERY ABERRA

Hned po ránu jsem se fakt zasmála. když jsem si to přečetla. Mám asi živou představivost. Kdo choval kočku,
musí mi dát za pravdu.

JAK KOČCE OSTŘÍHAT DRÁPKY
1. Nenápadně vemte do pravé ruky kleštičky na drápky a kočku si položte na klín. Držte ji levou rukou obě packy a zmáčkněte jí packu, aby drápky vylezly ven.
2. Umyjte si zakrvácený obličej. Zapoměli jsme vám říct, že kočka má zadní nohy s drápy a může vás pokopat jako kůň.
3. Opakujte bod 1, ale nakloňte se nad kočku a JEMNĚ přimáčkněte kočku hrudí ke klínu.
4. Vytáhněte kočku zpod botníku a kleštičky z ruky. Ránu si vydezinfikujte. Zavolejte si na pomoc děti.
5. Opakujte bod 1 s tím, že vaše dítě drží kočku a vy stříháte drápky.
6. Vytáhněte kočku z pračky a na nákupní lístek si připište novou vázu, obraz a tričko pro dítě.
7. Zkuste kočku "zdrogovat" rybími bonbónky. Vezměte si zahradní nůžky a opatrně vytáhněte podle bodu 1 kočce drápky.
8. Sesbírejte z koberce bonbónky a ošetřete si šrámy. Dejte kočku do přepravky a jděte s ní k veterináři.
9. Omluvte se veterináři a vyndejte z kabelky dezinfekci. Pokud nebude chtít, schovejte ji.
10. Co nejrychleji opusťte ordinaci se zakrváceným zvěrolékařem. Kočku, která mezitím utekla, nehledejte.
11. Otevřte dveře vaší kočce a nechte ji vyspat. Přistavte k jejímu pelíšku prkno na obrušování drápků a na něj přidělejte na provázku myšičky.

A ještě jedna zákonitost…

KOUPÁNÍ KOČKY
Koupání kočky jako bojové umění Návod - Tak nějak okolo...
1.Mějte na paměti, že ačkoli pro kočku mluví rychlost a naprostá neúcta k lidskému životu, vaší výhodou je síla. Znásobte tuto sílu vhodným výběrem bojiště. Nepokoušejte se ji koupat na otevřeném prostranství, kde vás snadno donutí, abyste ji pronásledoval. Zvolte si velmi malou koupelnu. Měří-li vaše koupelna více než půl metru čtverečního, je nejlepší vlézt do vany i s kočkou a zavřít posouvací přepážku, jako kdybyste se chtěl sprchovat. (Obyčejná igelitová plenta nestačí. Průměrná kočka nadělá i ze tří vrstev pogumovaného plátna cáry rychleji, než politik změní svou stranickou příslušnost.)
2.Vězte, že kočka má drápy a nebude váhat odstranit vám z těla všechnu kůži. Vaší výhodou zde je chytrost, díky které víte, jak se obléci tak, abyste byl maximálně chráněn. Doporučuji kombinézu z plachtoviny zastrčenou do montérských holínek nad kolena, rukavice z ocelového pletiva, vojenskou helmu, hokejistickou masku a neprůstřelnou vestu s dlouhými rukávy.
3.Připravte si všechno předem. Až vám kočka začne prokutávat díru do neprůstřelné vesty, nebudete mít čas zaskočit si pro osušku. Napusťte předem vodu. Ujistěte se, že láhev s kočičím šamponem se nalézá za přepážkou uvnitř prostoru vany. Vyzkoušejte si, že dosáhnete na osušku, i když ležíte na zádech ve vaně.
4.Využijte moment překvapení. Pochovejte nenuceně kočku, jako byste ji chtěl odnést k misce s večeří. (Vašeho podivného vzezření si kočka obvykle nevšimne – zpravidla se o módu vůbec nezajímá. Pokud by to přece jenom zaregistrovala, klidně ji vysvětlete, že jste se nechal najmout na laické testování výrobků firmy Adidas.)
5.Jakmile jste jednou v koupelně, je pro přežití klíčovou otázkou rychlost. Jediným pohybem zabouchněte koupelnové dveře, vnikněte do vany, zavřete přepážku, ponořte kočku do vany a postříkejte ji sprejem. Tím začalo nejdivočejších 45 sekund ve vašem životě. Poznámka: kočka nemá držadlo.
6.Přistupuje skutečnost, že kočičí kožich je teď plný pěny, což problém zásadně zkomplikovalo. Nepředpokládejte, že kočku udržíte na jeden zátah déle než dvě nebo tři vteřiny. Když se vám to na chvilku podaří, nesmíte zapomenout použít další dávku šamponu a splašeně ji drhnout. Po chvilce se vám vyškubne a spadne zpátky do vody, čímž se opláchne. (Národní rekord v kočičím koupání jsou tři dávky pěny, neočekávejte proto příliš mnoho.)
7.Potom je nutno kočku usušit. Začátečníci v koupání koček vždy předpokládají, že tato fáze bude nejobtížnější, protože na tomto místě jsou lidé již unaveni a kočky dospěly k pevnému odhodlání nedat se. Ve skutečnosti je proti tomu, co jste již absolvovali, osušení jednoduché. V tomto stadiu totiž kočka pevně visí na vaší pravé noze. Vytáhnete prostě špunt z vany, sáhnete po ručníku a čekáte. (Výjimečně se ovšem kočka může vyšplhat na vaši helmu. V takovém případě je nejlepší setřást ji a přesvědčit ji, aby zase zaťala drápky v oblasti vaší nohy.) Až voda z vany odteče, sáhnete prostě s osuškou dolů a kočku vysušíte.
1
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5277"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahojky Pioli,
Tvůj patchwork je neskutečný. Tiše závidím a obdivuji Tvoje šikovné prstíky. smiley
Jitka - Hutule
smiley
Panthera
Panthera
Jamren
Jamren
Radamenes
Radamenes
Chocolate
Chocolate
Aisalin
Aisalin
můj FB
můj FB
moje rajče
moje rajče
Dama
Dama
Hutule
Hutule
vlastní pohodlí
vlastní pohodlí
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one